logo Zepsołu Szkół Łączności STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT Ciekawe zdjęcia z Zepsołu Szkół ŁącznościCiekawe zdjęcia z Zepsołu Szkół Łączności

KILKA SŁÓW O NASZEJ ZABAWIE
- Zabawa przeznaczona jest tylko dla uczniów, absolwentów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Łączności.
- Za trafnie przewidzianego zwycięzcę lub remis przyznajemy 1 pkt., za trafny wynik 3 pkt.
- Dla najlepiej typujących graczy przewidziane są atrakcyjne nagrody i gadżety.
- Ostatecznego zwycięzcę ogłosimy na stronie po 16 lipca oraz podczas rozpoczęcia roku szkolnego.

Krótka instrukcja obsługi:
  1. Wytypuj wyniki meczów (nie musisz typować wszystkich od razu).
  2. Wpisz maila i przepisz kod z obrazka (u dołu strony).
  3. Odbierz pocztę i potwierdź wiadomość klikając na przesłany link.
  4. Od tej pory link ten umożliwi Ci zmiany typowań (za każdym razem potwierdzaj swój wybór).

Kilka wyjaśnień:
- W nawiasach podajemy % typowanych zwycięstw (reszta typuje remis).
- Na dwie godziny przed meczem wyłączamy możliwość typowania.
- Nie przechowujemy żadnych Twoich danych, tylko początek maila.

Miłej zabawy;)
NAJLEPIEJ TYPUJĄCY
FAZA GRUPOWA
I dok... (40 pkt.)    II szy... (39 pkt.)    III kac... (37 pkt.)   

1/8 FINAŁU
I bar... (14 pkt.)   
II urb... (13 pkt.)   
III sko... (10 pkt.)    III sto... (10 pkt.)   
FINAŁ
14 lipca
14 lip, godz. 1600 (Sankt Petersburg)Belgia (0%) 2:0 (0%) Anglia
15 lipca
15 lip, godz. 1700 (Moskwa)Francja (0%) 4:2 (0%) Chorwacja
PÓŁFINAŁY
10 lipca
10 lip, godz. 2000 (Sankt Petersburg)Francja (17%) 1:0 (83%) Belgia
11 lipca
11 lip, godz. 2000 (Moskwa)Chorwacja (60%) 2:1 (40%) Anglia
ĆWIERĆFINAŁY
6 lipca
6 lip, godz. 1600 (Niżny Nowogród)Urugwaj (20%) 0:2 (80%) Francja
6 lip, godz. 2000 (Kazań)Brazylia (60%) 1:2 (40%) Belgia
7 lipca
7 lip, godz. 1600 (Samara)Szwecja (17%) 0:2 (83%) Anglia
7 lip, godz. 2000 (Soczi)Rosja (17%) 5:6 (83%) Chorwacja
1/8 FINAŁU
30 czerwca
30 cze, godz. 1600 (Kazań Arena)Francja (50%)
Antoine Griezmann (13 min)
Benjamin Pavard (57 min)
Kylian Mbappe Lottin (64 min)
Kylian Mbappe Lottin (68 min)
4:3 (50%) Argentyna
Angel Di Maria (41 min)
Gabriel Mercado (48 min)
Sergio Aguero (93 min)
30 cze, godz. 2000 (Soczi)Urugwaj (33%)
Edinson Cavani (7 min)
Edinson Cavani (62 min)
2:1 (67%) Portugalia
Pepe (55 min)
1 lipca
1 lip, godz. 1600 (Łóżniki)Hiszpania (88%)
Siergiej Ignaszewicz (12 min)
Andres Iniesta (karne)
Gerard Pique (karne)
Sergio Ramos (karne)
4:5 (13%) Rosja
Artiem Dziuba (41 min)
Fiedor Smołow (karne)
Siergiej Ignaszewicz (karne)
Aleksandr Gołowin (karne)
Denis Czeryszew (karne)
1 lip, godz. 2000 (Niżny Nowogród)Chorwacja (75%) Mario Mandzukić (4 min)
Andrej Kramaric (karne)
Luka Modric (karne)
Ivan Rakitić (karne)
4:3 (25%) Dania
Mathias Joergensen (1 min)
Simon Kjaer (karne)
Michael Krohn-Dehli (karne)
2 lipca
2 lip, godz. 1600 (Samara Arena)Brazylia (89%) 2:0 (11%) Meksyk
2 lip, godz. 2000 (Rostów Arena)Belgia (100%) 3:2 (0%) Japonia
3 lipca
3 lip, godz. 1600 (Petersburg Arena)Szwecja (75%) 1:0 (25%) Szwajcaria
3 lip, godz. 2000 (Spartak Arena)Kolumbia (25%) 4:5 (75%) Anglia
GRUPY
GRUPA A   GRUPA B   GRUPA C   GRUPA D   GRUPA E   GRUPA F   GRUPA G   GRUPA H
 Urugwaj
 Rosja
 Arabia S.
 Egipt
9
6
3
0
 Hiszpania
 Portugalia
 Iran
 Maroko
5
5
4
1
 Francja
 Dania
 Peru
 Australia
7
5
3
1
 Chorwacja
 Argentyna
 Nigeria
 Islandia
9
4
3
1
 Brazylia
 Szwajcaria
 Serbia
 Kostaryka
7
5
3
1
 Szwecja
 Meksyk
 Korea Poł.
 Niemcy
6
6
3
3
 Belgia
 Anglia
 Tunezja
 Panama
9
6
3
0
 Kolumbia
 Japonia
 Senegal
 Polska
6
4
4
3
FAZA GRUPOWA
14 czerwca
14 cze, godz. 1700 (Moskwa)Rosja (89%)
Jurij Gazinskij (12 min)
Denis Czeryszew (42 min)
Artiom Dziuba (72 min)
Denis Czeryszew (92 min)
Aleksandr Gołowin (94 min)
5:0 (11%) Arabia Saudyjska
15 czerwca
15 cze, godz. 1400 (Jekaterynburg)Egipt (14%) 0:1 (71%) Urugwaj
J.M. Gimenez (89 min)
15 cze, godz. 1700 (St. Petersburg)Maroko (22%) 0:1 (17%) Iran
Aziz Bouhaddouz (94 min)
15 cze, godz. 2000 (Soczi)Portugalia (16%)
Cristiano Ronaldo (4 min)
Cristiano Ronaldo (44 min)
Cristiano Ronaldo (88 min)
3:3 (68%) Hiszpania
Diego Costa (24 min)
Diego Costa (55 min)
Nacho (58 min)
16 czerwca
16 cze, godz. 1200 (Kazań)Francja (96%)
Antoine Griezmann (58 min)
Paul Pogba (80 min)
2:1 (4%) Australia
Mile Jedinak (62 min)
16 cze, godz. 1500 (Moskwa)Argentyna (88%)
Sergio Aguero (19 min)
1:1 (0%) Islandia
Alfred Finnbogason (23 min)
16 cze, godz. 1800 (Sarańsk)Peru (12%) 0:1 (68%) Dania
Yussuf Poulsen (59 min)
16 cze, godz. 2100 (Kaliningrad)Chorwacja (78%)
Oghenekaro Etebo (32 min)
Luka Modrić (71 min)
2:0 (4%) Nigeria
17 czerwca
17 cze, godz. 1400 (Samara)Kostaryka (20%) 0:1 (48%) Serbia
Aleksandar Kolarov (56 min)
17 cze, godz. 1700 (Moskwa)Niemcy (96%) 0:1 (0%) Meksyk
Hirving Lozano (35 min)
17 cze, godz. 2000 (Rostów)Brazylia (88%)
Philippe Coutinho (20 min)
1:1 (8%) Szwajcaria
Steven Zuber (50 min)
18 czerwca
18 cze, godz. 1400 (Niżny Nowogrod)Szwecja (69%)
Andreas Granqvist (65 min)
1:0 (19%) Korea Południowa
18 cze, godz. 1700 (Soczi)Belgia (100%)
Dries Mertens (47 min)
Romelu Lukaku (69 min)
Romelu Lukaku (75 min)
3:0 (0%) Panama
18 cze, godz. 2000 (Wołgograd)Tunezja (0%)
Ferjani Sassi (35 min)
1:2 (100%) Anglia
Harry Kane (11 min)
Harry Kane (91 min)
19 czerwca
19 cze, godz. 1400 (Sarańsk)Kolumbia (81%)
Juan Fernando Quintero (39 min)
1:2 (8%) Japonia
Shinji Kagawa (6 min)
Yuya Osako (73 min)
19 cze, godz. 1700 (Moskwa)Polska (79%)
Grzegorz Krychowiak (12 min)
1:2 (7%) Senegal
Thiago Cionek (37 min)
MBaye Niang (61 min)
19 cze, godz. 2000 (St. Petersburg)Rosja (61%)
Ahmed Fathi (47 min)
Denis Czeryszew (59 min)
Artiom Dziuba (62 min)
3:1 (18%) Egipt
Mohamed Salah (73 min)
20 czerwca
20 cze, godz. 1400 (Moskwa)Portugalia (100%)
Cristiano Ronaldo (4 min)
1:0 (0%) Maroko
20 cze, godz. 1700 (Rostów)Urugwaj (96%)
Luis Suarez (23 min)
1:0 (4%) Arabia Saudyjska
20 cze, godz. 2000 (Kazań)Iran (0%) 0:1 (100%) Hiszpania
Diego Costa (54 min)
21 czerwca
21 cze, godz. 1400 (Samara)Dania (86%)
Christian Eriksen (7 min)
1:1 (4%) Australia
Mile Jedinak (38 min)
21 cze, godz. 1700 (Jekaterynburg)Francja (93%)
Kylian Mbappe Lottin (34 min)
1:0 (4%) Peru
21 cze, godz. 2000 (Niżny Nowogrod)Argentyna (54%) 0:3 (18%) Chorwacja
Ante Rebić (53 min)
Luka Modrić (80 min)
Ivan Rakitić (91 min)
22 czerwca
22 cze, godz. 1400 (St. Petersburg)Brazylia (100%)
Philippe Coutinho (91 min)
Neymar (97 min)
2:0 (0%) Kostaryka
22 cze, godz. 1700 (Wołgograd)Nigeria (23%)
Ahmed Musa (49 min)
Ahmed Musa (75 min)
2:0 (45%) Islandia
22 cze, godz. 2000 (Kaliningrad)Serbia (15%)
Aleksandar Mitrović (5 min)
1:2 (59%) Szwajcaria
Granit Xhaka (52 min)
Xherdan Shaqiri (90 min)
23 czerwca
23 cze, godz. 1400 (Moskwa)Belgia (96%)
Eden Hazard (7 min)
Romelu Lukaku (16 min)
Romelu Lukaku (49 min)
Eden Hazard (51 min)
Michy Batshuayi (90 min)
5:2 (0%) Tunezja
Dylan Bronn (18 min)
Wahbi Khazri (93 min)
23 cze, godz. 1700 (Rostów)Korea Południowa (15%)
Heung-Min Son (93 min)
1:2 (70%) Meksyk
Carlos Vela (26 min)
Javier Hernandez (66 min)
23 cze, godz. 2000 (Soczi)Niemcy (88%)
Marco Reus (48 min)
Toni Kroos (95 min)
2:1 (4%) Szwecja
Ola Toivonen (32 min)
24 czerwca
24 cze, godz. 1400 (Niżny Nowogrod)Anglia (96%)
John Stones (8 min)
Harry Kane (22 min)
Jesse Lingard (36 min)
John Stones (40 min)
Harry Kane (46 min)
Harry Kane (62 min)
6:1 (4%) Panama
Felipe Baloy (78 min)
24 cze, godz. 1700 (Jekaterynburg)Japonia (12%)
Takashi Inui (33 min)
Keisuke Honda (78 min)
2:2 (52%) Senegal
Sadio Mane (11 min)
Moussa Wague (71 min)
24 cze, godz. 2000 (Kazań)Polska (50%) 0:3 (12%) Kolumbia
Yerry Mina (40 min)
Radamel Falcao (70 min)
Juan Cuadrado (75 min)
25 czerwca
25 cze, godz. 1600 (Samara)Urugwaj (44%)
Luis Suarez (10 min)
Denis Czeryszew (24 min)
Edinson Cavani (90 min)
3:0 (33%) Rosja
25 cze, godz. 1600 (Wołgograd)Arabia Saudyjska (4%)
Salman Al-Faraj (51 min)
Salem Al-Dawsari (95 min)
2:1 (81%) Egipt
Mohamed Salah (22 min)
25 cze, godz. 2000 (Sarańsk)Iran (0%)
Karim Ansarifard (94 min)
1:1 (100%) Portugalia
Ricardo Quaresma (45 min)
25 cze, godz. 2000 (Kaliningrad)Hiszpania (96%)
Isco (19 min)
Iago Aspas (91 min)
2:2 (4%) Maroko
Khalid Boutaib (14 min)
Youssef En-Nesyri (81 min)
26 czerwca
26 cze, godz. 1600 (Moskwa)Dania (15%) 0:0 (73%) Francja
26 cze, godz. 1600 (Soczi)Australia (46%) 0:2 (15%) Peru
Andre Carrillo (18 min)
Paolo Guerrero (50 min)
26 cze, godz. 2000 (St. Petersburg)Nigeria (7%)
Victor Moses (51 min)
1:2 (78%) Argentyna
Lionel Messi (14 min)
Marcos Rojo (86 min)
26 cze, godz. 2000 (Rostów)Islandia (21%)
Gylfi Sigurdsson (76 min)
1:2 (54%) Chorwacja
Milan Badelj (53 min) Ivan Perisić (90 min)
27 czerwca
27 cze, godz. 1600 (Kazań)Korea Południowa (0%)
Young-Gwon Kim (93 min)
Heung-Min Son (97 min)
2:0 (100%) Niemcy
27 cze, godz. 1600 (Jekaterynburg)Meksyk (41%) 0:3 (19%) Szwecja
Ludwig Augustinsson (50 min)
Andreas Granqvist (62 min)
Edson Alvarez (74 min)
27 cze, godz. 2000 (Moskwa)Serbia (4%) 0:2 (96%) Brazylia
Paulinho (36 min)
Thiago Silva (68 min)
27 cze, godz. 2000 (Niżny Nowogrod)Szwajcaria (74%)
Blerim Dzemaili (31 min)
Josip Drmić (88 min)
2:2 (7%) Kostaryka
Kendall Waston (56 min)
Yann Sommer (93 min)
28 czerwca
28 cze, godz. 1600 (Wołgograd)Japonia (15%) 0:1 (85%) Polska
Jan Bednarek (59 min)
28 cze, godz. 1600 (Samara)Senegal (8%) 0:1 (42%) Kolumbia
Yerry Mina (73 min)
28 cze, godz. 2000 (Kaliningrad)Anglia (27%) 0:1 (38%) Belgia
Adnan Januzaj (51 min)
28 cze, godz. 2000 (Sarańsk)Panama (38%)
Yassine Meriah (33 min)
1:2 (17%) Tunezja
Fakhreddine Ben Youssef (51 min)
Wahbi Khazri (66 min)
Uzupełnij dane i zapisz wyniki
Podaj swojego maila do weryfikacji.
Na maila zostanie wysłany link do potwierdzenia Twojego głosu.
Przepisz kod z obrazka.


Dział przygotowany przez: Bartosza Stolarczuka Szczecin 2018-11-18 r. Zespół Szkół Łączności, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27/30