logo Zepsołu Szkół Łączności STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT Ciekawe zdjęcia z Zepsołu Szkół ŁącznościCiekawe zdjęcia z Zepsołu Szkół Łączności

Osiągnięcia Łącznościowców

Konkursy zawodowe


"Turniej Młodych Mistrzów Techniki"


sukcesy na szczeblu wojewódzkim

2004 r.

  • I miejsce w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Radosława Kozery i Wojciecha Trzeciaka
  • I miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Łukasza Konopki i Damiana Bugajskiego
2003 r.
  • I miejsce w grupie "Pomoc dydaktyczna"
  • II miejsce w grupie "Pomysł techniczny"
  • III miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa"
2002 r.
  • I miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Marcina Łukasika
  • II miejsce w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Michała Hreczucha i Tomasza Kropiewnickiego
  • III miejsce w grupie "Pomoc dydaktyczna" zdobyła Iwony Adamczyk
2001 r.
  • I miejsce w grupie "Pomoc dydaktyczna" zdobyła praca Dariusza Wróblewskiego
  • I miejsce w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Radosława Wilka i Michała Przepłaty
  • III miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Jacka Łatki i Marcina Marciniaka
  • wyróżnienie w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Krzysztofa Cugały i Jacka Lorenca
Na szczeblu ogólnopolskim
2004 r.
   W XXXVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Mistrzów Techniki Laureatami zostali:
  • Damian Bugajski - II miejsce
  • Łukasz Konopka - II miejsce
2003 r.
   W XXXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Mistrzów Techniki Laureatami zostali:
  • Piotr Michalik - wyróżnienie
2001 r.
   W XXXIV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Mistrzów Techniki Laureatami zostali:
  • Radosław Wilk - wyróżnienie
  • Michał Przepłata - wyróżnienie
2000 r.
  • I miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Pawła Humeniuka, Roberta Jończaka, Arkadiusza Łożewskiego i Michała Taterki
  • I miejsce w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Łukasza Deszyńskiego
  • II miejsce w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Marka Filcka, Marcina Dowlarza i Arkadiusza Kwiatkowskiego.
   W XXXIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Mistrzów Techniki Laureatami zostali:
  • Łukasz Deszyński - III miejsce
  • Paweł Humeniuk - II miejsce
  • Arkadiusz Łożewski - II miejsce
  • Robert Jończak - II miejsce
  • Michał Taterka - wyróżnienie
1999 r.
  • I miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Macieja Walczaka i Pawła Witek
  • I miejsce w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Grzegorza Maniakowskiego
   W XXXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Mistrzów Techniki Laureatami zostali:
  • Maciej Walczak - I miejsce
  • Paweł Witek - I miejsce
  • Grzegorz Maniakowski - wyróżnienie
1998 r.
  • I miejsce w grupie "Pomysł techniczny" zdobyła praca Marka Maćkowiaka.
  • I miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Piotra Rogalewskiego
  • II miejsce w grupie "Pomoc dydaktyczna" zdobyła praca Rafała Drywy.
   W XXXI edycji eliminacji centralnych "Młody mistrz techniki" Laureatem został Piotr Rogalewski.

do góry

"Ogólnopolski Konkurs Prac Dyplomowych Szkół Kształcących dla TP S.A."



2001 r.
  • II miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Macieja Majewskiego i Jakuba Gotkiewicza
  • III miejsce w grupie "Program komputerowy" zdobyła praca Łukasza Haładudy i Tomasza Grzączkowskiego
2000 r.
  • I miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Adama Bukowskiego, Piotra Mulczyńskiego i Pawła Muklewicza
  • III miejsce w grupie "Pomoc dydaktyczna" zdobyła praca Michała Rutkowskiego i Grzegorza Warchoła
1999 r.
  • I miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Macieja Walczaka i Pawła Witka
1998 r.
    II miejsce w grupie "Użyteczna praca dyplomowa" zdobyła praca Piotra Rogalewskiego
  • III miejsce w grupie "Program komputerowy" zdobyła praca Adama Wiktora i Konrada Urbańskiego.

do góry

"Turniej wiedzy o wynalazczości"



2015 r.
  • Finał Ogólnopolskiego Etapu Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.
  • III miejsce w XLII Finale Okręgowym Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.
2014 r.
  • I miejsce w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości - blok A - eliminacje okręgowe Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji.
2005 r.
  • I miejsce zespołowo w XXXII Olimpiadzie Wiedzy o Wynalazczości.
  • II miejsce indywidualnie zajął Sebastian Dulko i awansował do eliminacji ogólnopolskich.
  • III miejsce indywidualnie zajął Maciej Kempiński i awansował do eliminacji ogólnopolskich.
2004 r.
  • III miejsce zespołowo w XXXI Olimpiadzie Wiedzy o Wynalazczości.
  • II miejsce indywidualnie zajął Wojciech Szypryt i awansował do eliminacji ogólnopolskich.
2003 r.
  • II miejsce zespołowo w eliminacjach wojewódzkich.
2002 r.
  • finalistami Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Wynalazczości zostali:
    Piotr Skwarna, Maciej Kempiński i Tomasz Kropiewnicki
2001 r.
  • V miejsce zespołowo zdobyli:
    Piotr Skwarna, Tomasz Kropiewnicki i Andrzej Śmiechowski
2000 r.
  • III miejsce zespołowo zdobyli:
    Michał Taterka, Tomasz Kropiewnicki i Jacek Redes
1998 r.
  • I miejsce indywidualnie zdobył Arkadiusz Łożewski i został zakwalifikowany do finału ogólnopolskiego.
  • IV miejsce zespołowo zdobyła praca Arkadiusza Kwiatkowskiego, Arkadiusza Łożewskiego i Michała Taterki
   Uczeń Arkadiusz Łożewski został Laureatem XXIV Edycji Eliminacji Centralnych

do góry

Konkurs "Wychowanie dla jakości"



2005 r.
  • I miejsce zespołowo zdobyli:
    Kowalski Szymon, Nowak Radosław, Hreczuch Mateusz
2004 r.
  • II miejsce zespołowo zdobyli:
    Kowalski Szymon, Nowak Radosław, Hreczuch Mateusz
1999 r.
  • II miejsce zdobyli:
    Przemysław Ciesielczyk, Cezary Fordoński, Tomasz Zarzeczny
1998 r.
  • III miejsce zajęła drużyna w składzie jak wyżej

do góry

Inne konkursy zawodowe



2015 r.
  • I Miejsce w XII edycji Turnieju "Młoda Krew Ratuje Życie" w województwie zachodniopomorskim " wskaźnik -aktywność szkoły"
  • II Miejsce w XII edycji Turnieju "Młoda Krew Ratuje Życie" " wskaźnik -największa ilość pozyskanej krwi"
  • I miejsce w etapie wojewódzkim konkursu "Szkoła zawodowa - mój wybór" - konkursu realizowanego i przeprowadzanego w ramach zadań związanych z Rokiem Szkoły Zawodowców. (I miejsce za pracę pt. "Wybrałem szkołę zawodową, bo?")
  • I Miejsce w IV Nocnym Maratonie Matematycznym organizowanym przez Liceum Towarzystwa Salezjańskiego.
  • Finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego M@tando. (I miejsce wśród techników z całej Polski).
2014 r.
  • I i III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej.
  • I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom.
  • Tytuł BEZPIECZNEJ SZKOŁY dla Zespołu Szkół Łączności w III Ogólnopolskim Konkursie -Bezpieczna Szkoła " Bezpieczny Uczeń".
2013 r.
  • IV miejsce w wojewódzkim konkursie KWOKA (Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich)
  • II miejsce Szkolnego Koła PCK -Pijawki" w kategorii -Kół o profilu matematycznym, przyrodniczym i technicznym" Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
2012 r.
  • III miejsce w wojewódzkim konkursie -Młodzi rePOrterzy śladami projektów", organizowanym przez Wojewódzki Urząd Marszałkowski " artykuł -RPO WZ w szkołach ponadgimnazjalnych kluczem do rozwoju regionu".
2004 r.
  • Olimpiada Elektryczna i Elektroniczna "Euroelektra" – uczniowie:
    Mateusz Hreczuch i Damian Bugajski
    zakwalifikowali się do II etapu olimpiady (zawody okręgowe).
2001 r.
  • III miejsce w II Okręgowych Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej woj. zachodniopomorskiego
1998 r.
  • III miejsce zespołowo w konkursie z okazji 50-lecia SEPU – "Dni Młodego Energetyka"

do góry

Konkursy Marynistyczne i Obronne



2013 r.
  • III miejsce w kategorii -Indywidualne Pasje " Broń strzelecka XX/XXI wieku" Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
2003 r.
  • III miejsce zespołowo w konkursie wiedzy morskiej "Polska leży nad Bałtykiem".
2002 r.
  • IV miejsce zespołowo oraz II i IV miejsce indywidualnie w konkursie wiedzy morskiej "Polska leży nad Bałtykiem".
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Latarnie morskie polskiego wybrzeża".
2001 r.
  • IV miejsce zespołowo w Konkursie Wiedzy Morskiej "80-lecie szkolnictwa morskiego w Polsce".
  • Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy Obronnej.
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym "W głębinach mórz i oceanów".
2000 r.
  • II i IV miejsce zespołowo w Konkursie Wiedzy Morskiej "Polska leży nad Bałtykiem".
  • IV miejsce zespołowo w Młodzieżowym Turnieju "Srebrny Muszkiet 2000".
  • IX miejsce zespołowo w Konkursie Ligi Morskiej "Moja przygoda z morzem".
  • II i III miejsce zespołowo w Konkursie Wiedzy Obronnej.
  • II i IV miejsce zespołowo w Konkursie Ligi Obrony Kraju
    (startowały dwie drużyny TŁ i LE).
1999 r.
  • I miejsce zespołowo oraz I miejsce indywidualnie w Konkursie Wiedzy Morskiej "Polska leży nad Bałtykiem".
  • III miejsce zespołowo w Młodzieżowym Turnieju "Wojsko Polskie Tradycje i Współczesność".
  • Szkoła otrzymała medal "Za Zasługi dla LOK".
1998 r.
  • I miejsce w Rejonowym Młodzieżowym Konkursie Wiedzy Morskiej II stopnia "Polska leży nad Bałtykiem".
  • II miejsce w Konkursie Wiedzy Morskiej "50-lecie szkolnictwa morskiego na Pomorzu Zachodnim" wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moja przygoda z morzem".
  • III miejsce w Konkursie Wiedzy Obronnej.
  • Uczniowie Monika Końca i Dariusz Jaworski otrzymali odznaki "Zasłużony działacz LOK".

do góry

Inne konkursy



2015
  • Wyróżnienie dla Krystiana Michalaka w VI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego - Matematyka w Obiektywie organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
2012
  • II miejsce w wojewódzkim konkursie "Magiczna Kolej w moim regionie", organizowanym przez europosła Artura Zasadę wspólnie z PKP S.A. oraz PKP LHS sp. z o.o. pod patronatem Gazety Wyborczej i Kuriera Kolejowego - artykuł "Teleinformatyczna automatyzacja przyszłością kolei"
  • II miejsce w wojewódzkim konkursie KWOKA (Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich)
  • I miejsce w kategorii Koło Humanistyczne Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • I miejsce w kategorii Koło Przyrodnicze Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • I miejsce w kategorii Koło Sportowe Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • II miejsce w kategorii Koło Artystyczne Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • I miejsce w kategorii Indywidualne Pasje 2012 Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • III miejsce w kategorii Indywidualne Pasje 2012 Wojewódzkiego Festiwalu Kół Zainteresowań Szkół Ponadgimnazjalnych.
2011
  • I miejsce w konkursie organizowanym przez UM na najlepszą prezentację kraju Unii Europejskiej odbywającym się w ramach Dni Morza - Sail Szczecin 2011
  • I miejsce w konkursie - Młodzieżowy Dar Krwi
  • I miejsce w wojewódzkim konkursie KWOKA (Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich)
2009
  • I miejsce w Konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym i Szczecinie - Szczecin Miasto Młodości i Przyszłości
2008
  • Projekt "Rozwój zainteresowań młodzieży w kierunku zawodów elektryczno-elektronicznych" w ramach POKL 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.
2007
  • Dwa projekty w ramach programu Leonardo Da Vinci: "Europejska praktyka zawodowa przyszłością specjalistów" oraz "Europejska praktyka zawodowa przyszłością specjalistów IT"
2005 r.
  • "Wspólna Nauka Europy" – projekt realizowany w ramach programu "Rozwój Struktur i Rynku Pracy" Na 67 projektów pozytywnie oceniono 10 – w tym nasz.
2004 r.
  • nagroda główna w wysokości 48.000 euro – "Phare 2001 Kompetencja Zawód Rozwój" realizowany w ramach Programu PHARE 2001.
2003 r.
  • Wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim w konkursie "Polityk Junior 2003" otrzymał Damian Dyliński.
  • I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Polska w Europie" zdobył A. Winiarski.
  • II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Regionalny Reporter Zostań Negocjatorem" zdobył Paweł Kolczarek oraz Marcin Kamionka otrzymał wyróżnienie.
2002 r.
  • wyróżnienie w konkursie matematycznym "Wektor 2002" zdobyła praca Macieja Kempińskiego.
  • wyróżnienie w wojewódzkim konkursie "Tolerancja wyrazem dojrzałości" zdobył Paweł Ruczko .
  • III miejsce w konkursie literackim "Ja – Europejczyk...Ja – Polak...Ja-szczecinianin" zdobyła praca Justyny Grondke.

do góry

Konkurs "Zostań Negocjatorem"



2004 r.
  • II miejsce zespołowo w finale regionalnym IV Edycji.
  • I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Regionalny Reporter Zostań Negocjatorem" zdobył Jakub Nowotko.
2003 r.
  • I miejsce zespołowo w eliminacjach wojewódzkich .
  • Wyróżnienie - drużyna 3-osobowa na szczeblu ogólnopolskim.
2002 r.
  • I miejsce w Regionalnym Finale Konkursu.
  • na szczeblu ogólnopolskim wyróżnienie otrzymała drużyna w składzie:
    Jakub Nowotko, Przemysław Kolczarek, Piotr Graniszewski, Michał Kamionka, Marcin Pietras i Przemysław Suchorebruk.
2001 r.
  • III miejsce zespołowo w eliminacjach wojewódzkich.

do góry

Zawody sportowe



Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Łączności


2000 r.
  • III miejsce w turnieju piłki siatkowej chłopców,
  • IV miejsce w klasyfikacji generalnej.
1999 r.
  • II miejsce w turnieju piłki siatkowej mieszanej,
  • III miejsce w biegach przełajowych,
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół łączności (siatkówka, tenis stołowy, biegi przełajowe, szachy).
1998 r.
  • I miejsce w piłce siatkowej drużyn mieszanych,
  • II miejsce w tenisie stołowym,
  • II miejsce w biegach przełajowych w klasyfikacji ogólnej,
  • III miejsce w piłce siatkowej chłopców,
  • II miejsce w biegach przełajowych w klasyfikacji indywidualnej zdobyła Karolina Matuszewska.

Zawody Lekkoatletyczne Szkół Ponadpodstawowych Szczecina


2013 r.

  • II miejsce w Mistrzostwach Szczecina w rzucie dyskiem .
  • III miejsce w zawodach lekkoatletycznych -Z okazji zakończenia roku szkolnego" w pchnięciu kulą.
2005 r.
  • I miejsce w biegach przełajowych z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja chłopców.
2003 r.
  • III miejsce w Biegu Noworocznym im. Lecha Korybuta – Daszkiewicza dziewcząt
  • III miejsce w Biegu Noworocznym im. Lecha Korybuta – Daszkiewicza chłopców
  • III miejsce w biegach przełajowych z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja dziewcząt,
  • III miejsce w biegach przełajowych z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja chłopców.
2003 r.
  • III miejsce w Biegu Noworocznym im. Lecha Korybuta – Daszkiewicza dziewcząt
2002 r.
  • II miejsce w biegach przełajowych z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja dziewcząt,
  • III miejsce w biegach przełajowych z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja chłopców.
2001 r.
  • II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w XV Biegu Noworocznym "Puchar Dyrektora MOS",
  • III miejsce w biegach przełajowych chłopców "Powitanie Wiosny",
  • I miejsce w II Wielkanocnym Biegu Przełajowym uzyskał Piotr Maliszewski,
  • I miejsce w XIII biegu "Doliną Dolnej Odry" zdobył Piotr Maliszewski.
2000 r.
  • I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców w Biegu Noworocznym o "Puchar Dyrektora MOS",
  • I miejsce chłopców i I miejsce dziewcząt w biegach przełajowych z okazji Rocznicy Konstytucji 3 Maja,
  • III i V miejsce w Mityngu Lekkoatletycznym kl. I i II .
1999 r.
  • III miejsce dziewcząt w Biegu Noworocznym o "Puchar Dyrektora MOS",
  • III miejsce chłopców w Biegu Noworocznym o "Puchar Dyrektora MOS",
  • I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w biegach przełajowych z okazji Rocznicy Konstytucji 3 Maja,
  • II miejsce chłopców w Mityngu lekkoatletycznym kl. I i II.
1998 r.
  • II miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,
  • II miejsce dziewcząt i chłopców w biegach przełajowych z okazji Rocznicy Konstytucji 3 Maja,
  • I miejsce dziewcząt w XII Biegu Noworocznym,
  • II miejsce chłopców w zawodach LA – "Dzień Sztafet",
  • IV miejsce dziewcząt w zawodach LA – "Dzień Sztafet",
  • V miejsce dziewcząt w "Sztafetowym Biegu Przełajowym o Puchar Prezydenta Szczecina",
  • V miejsce chłopców w "Sztafetowym Biegu Przełajowym o Puchar Prezydenta Szczecina".

Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych Szczecina i Województwa


2014 r.

  • III miejsce w Mistrzostwach Szczecina w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2013/14
2013 r.
  • Awans Zespołu Szkół Łączności do pierwszej ligi - koszykówka.
2012 r.
  • III miejsce w VIIII MISTRZOSTWACH SZCZECINA W PŁYWANIU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR DYREKTORA XIII LO
2010 r.
    VI miejsce w VIII HALOWYM TURNIEJU SZKÓŁ O PUCHAR ŚW. JANA BOSCO
2006 r.
    IV, V, VI miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu
2005 r.
  • IV miejsce w Licealiadzie - Koszykówka Chłopców,
  • II miejsce w Licealiadzie - Siatkówka Chłopców.
2004 r.
  • III miejsce w Licealiadzie – Koszykówka Chłopców
  • IV miejsce w Licealiadzie - Siatkówka Chłopców.
2003 r.
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Szczecina w Piłce Siatkowej" chłopców
  • I miejsce w "Mistrzostwach Szczecina Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej" chłopców,
  • II miejsce w "Mistrzostwach Szczecina w Koszykówce chłopców.
2002 r.
  • II miejsce w "Mistrzostwach Szczecina Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej" chłopców,
  • III miejsce w "Mistrzostwach Szczecina w Koszykówce chłopców,
  • IV miejsce w "Drużynowych Mistrzostwach Szczecina w Tenisie Stołowym" chłopców,
  • IV miejsce w "Mistrzostwach Miasta Szczecina w Piłce Siatkowej" chłopców.
2001 r.
  • I miejsce chłopców i VI dziewcząt w "Halowym Turnieju Piłki Nożnej",
  • II miejsce w turnieju piłkarskim "Gumieńce 2000 i 2001" chłopców,
  • III miejsce w "Mistrzostwach Miasta Szczecina w Piłce Siatkowej" chłopców,
  • IV miejsce w "Drużynowych Mistrzostwach Szczecina w Tenisie Stołowym" chłopców,
  • V miejsce w "Mistrzostwach Szczecina w Koszykówce" chłopców.
2000 r.
  • II miejsce dziewcząt w "Drużynowych Mistrzostwach Szczecina w Tenisie Stołowym",
  • IV miejsce chłopców w "Drużynowych Mistrzostwach Szczecina w Piłce Ręcznej",
  • II i V miejsce dziewcząt oraz X miejsce chłopców w "Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach",
  • II miejsce dziewcząt w "Drużynowych Mistrzostwach Wojewódzkich w Tenisie Stołowym",
  • IV miejsce chłopców w "Mistrzostwach SPP Szczecina w Piłce Siatkowej",
  • IV miejsce chłopców w "Halowym Turnieju Piłki Nożnej",
  • IV miejsce chłopców w koszykówce w Mistrzostwach Szczecina.
1999 r.
  • III miejsce chłopców w piłce siatkowej na szczeblu miejskim,
  • II miejsce chłopców w piłce siatkowej na szczeblu wojewódzkim,
  • III miejsce chłopców w "Zachodniopomorskiej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej" ,
  • III miejsce chłopców w "Halowym Turnieju Piłki Nożnej",
  • II miejsce chłopców w koszykówce w Mistrzostwach Szczecina,
  • II miejsce dziewcząt w "Drużynowych Mistrzostwach Szczecina w Tenisie Stołowym",
1998 r.
  • II miejsce chłopców w piłce siatkowej na szczeblu miejskim,
  • II miejsce chłopców w piłce siatkowej na szczeblu wojewódzkim,
  • II miejsce dziewcząt w "Mistrzostwach Szczecina w Szachach",
  • III miejsce chłopców w "Mistrzostwach Szczecina w Szachach",
  • II miejsce dziewcząt w "Mistrzostwach Szczecina w Tenisie Stołowym",
  • VI miejsce chłopców w "Mistrzostwach Szczecina w Piłce Nożnej".

do góry


Zespół Szkół Łączności, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2018-02-21 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039