logo Zepsołu Szkół Łączności STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT Ciekawe zdjęcia z Zepsołu Szkół ŁącznościCiekawe zdjęcia z Zepsołu Szkół Łączności
1% dla mojej szkoły
AKCJA - 1% dla mojej szkoły

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Łączności już piąty rok bierze udział w programie "1% dla mojej szkoły", prowadzonym przez
Stowarzyszenie "PRZYJAZNA SZKOŁA".

Jest to szansa zdobycia środków pochodzących ze skarbu państwa na działania polepszające edukację naszej młodzieży bez konieczności uszczuplania budżetu domowego - wydane pieniądze zostaną zwrócone przez Urząd Skarbowy.

Program "1% dla mojej szkoły" wykorzystuje zapis Ustawy o Pożytku Publicznym i o Wolontariacie, który umożliwia przekazywanie przez osoby fizyczne 1% podatku od dochodu na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Zgromadzone w opisany sposób środki zostaną przekazane w postaci konkretnej wybranej przez szkołę pomocy rzeczowej (np. remonty, komputery, sprzęt dydaktyczny) a dokładne rozliczenie poprzedniego roku znajduje się w dziale "rozliczenia".

Apelujemy do Was o pomoc i wsparcie naszej szkoły w tej akcji, a także zachęcenie Waszych krewnych, znajomych, do dokonywania wpłat na rzecz Stowarzyszenia, a tym samym na naszą szkołę.


Zespół Szkół Łączności, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2019-08-21 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039